aČlánky - Kultura a umění

PR články od Vás pro Vás

Kam za kulturou? Jaké jsou nové filmy a kde je sehnat? Kde sehnat lístek do divadla a co se v něm hraje? Jaké kulturní akce se chystají? Přesně tyhle informace naleznete na kultura.aclanky.cz.

Pamatujte si důležité okamžiky navždy!

Ateliér Bod zlomu vám pořídí profi fotky, kterými se budete rádi chlubit

Ať jste podnikatel, modelka, rodiče dítěte, vdáváte dceru či ženíte syna, slavíte kulatiny či pořádáte jinou společenskou akci, určitě si budete chtít uchovat památku na tuto událost, jíž si i po mnoha letech budete moci připomenout její atmosféru. Můžete se sami chopit fotoaparátu a snažit se zachytit všechny zajímavé momenty. Můžete se i pokusit nafotit produkt, který prodáváte, v improvizovaných podmínkách, stejně tak i pořídit fotografii své rodiny. A nebo se můžete spolehnout na služby profesionálního fotografa, který zachytí vše zajímavé, zatímco vy se budete moci věnovat hostům, nafotí váš produkt s pomocí profesionálního vybavení, nebo pořídí atraktivní fotografie do vašeho alba.
Fotografický ateliér Bod zlomu, vedený fotografem Davidem Špidlenem, vám dokáže poskytnout nejen všechny výše uvedené služby.
Ateliér nabízí vše potřebné pro „indoor“ fotografické práce, ale také technické vybavení pro realizaci prakticky libovolných témat v exteriéru. Pracuje s většinou klasických médií a formátů, digitálními i filmovými technologiemi, používá zrcadlovky s digitálními snímači i středoformátový filmový aparát, vše záleží na představách a přáních klienta.
Bod zlomu je trochu netradiční produkce, vše je zde otázkou domluvy a nic není nemožné.

„Když je fotografování nejen zdrojem obživy, ale i radosti, na fotografiích to prostě poznáte. Nejsou běžné, tuctové a obyčejné, ale kreativní, zajímavé a vyzařující myšlenku. Fotografování je můj život, komentuje David Špidlen.

Kontakt:
www.bodzlomu.com
www.portretni-fotograf.cz
david@bodzlomu.com
777 032 199

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Kultura a umění

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*