aČlánky - Kultura a umění

PR články od Vás pro Vás

Kam za kulturou? Jaké jsou nové filmy a kde je sehnat? Kde sehnat lístek do divadla a co se v něm hraje? Jaké kulturní akce se chystají? Přesně tyhle informace naleznete na kultura.aclanky.cz.

Třebíč – opera Carmen pod širým nebem

V překrásném prostředí třebíčské podzámecké nivy, která se nachází u řeky Jihlavy v bezprostřední blízkosti třebíčského zámku, se na konci května bude konat jedinečné open air představení Bizetovy nejznámější opery Carmen. Jediné letošní představení se koná v Třebíči 30. května od 20.30 hodin.
Jedinečný projekt nese název Monumental open air opera Carmen. Jeho monumentálnost spočívá jak ve velkoryse pojaté scéně, která tvoří na pozadí třebíčského zámku neopakovatelnou atmosféru, tak i ve velmi kvalitním obsazení představení. Mezi nejznámější sólisty, které budete moci vidět a slyšet v monumentálním představení Carmen, patří přední česká mezzosopranistka Andrea Kalivodová nebo Rafael Alvarez, představitel Dona Josého. Sólisty doprovodí početný operní sbor, chybět nebude ani šedesátičlenný symfonický orchestr vedený předním českým dirigentem Norbertem Baxou. Představení Monumental open air opera Carmen nastudoval známý český operní režisér Michael Tarant.

Vstupenky na open air operu Carmen
Cenově zvýhodněné vstupenky na jedinečné představení Bizetovy Carmen můžete ještě stále zakoupit v síti Tickestream a ve vybraných předprodejních místech v Třebíči. Vstupenky jsou rozděleny do několika sekcí, vybrat si můžete z celkem 6 typů. Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mohou využít 50% slevy z ceny vstupného. Držitelé VIP vstupenek mohou v průběhu i po skončení představení využít připravené občerstvení.

Všechny informace o MONUMENTAL OPEN AIR OPERA CARMEN najdete a webu Opera-carmen.cz.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Kultura a umění

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*